123 €.

.

Id 4139143 ne rrugen e barrikadave, prane qendres shitet apartament 3+1 me certifikate pronesie, siperfaqe 90 m², kati 2 ne nje pallat ekzistues. Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.

al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri.

.

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 219. .

1 dhoma.

Harta dinamike dhe precize. . Gjeni pronën ideale në Dhërmi!.

Gjeni shtëpi të reja në shitjeBorsh në Indomio. Harta dinamike dhe precize.

.

22 maj 2023 - Merr me qira nga njerëzit në Borsh, Shqipëri me $20/natë.

Gjeni pronën ideale në Borsh!. .

Fshati i Borshit karakterizohet nga elemente natyrore te cilat jane kyc per zhvillim e turizmit ne bregdetin Shqiptar. .

Shtepia ndodhet ne katin e pare banim dhe te dytin teknik te nje pallati te ri ne ndertim drejt perfundimit.
Zgjidhjet për kërkim.
Banjo 1.

.

Gjej vende unike për të qëndruar me hostë vendas në 191 shtete.

Orientim - LINDJE - V- Dhe Kati I Larte Me Drite Dhe Qetesi | Cilesi Maksimale Ndertimi - Pallat Me 2 Ashensor Schlinder Gjerman | Faze Ndertimi,. Pishine =75 m2. Gjeni pronën ideale në Borsh!.

Shfleto njoftime per prona në shitjeBorsh në Homezone. al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. . Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, Garsoniere, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 56,000 Euro. Apartamente per Shitje ne Dhermi Grean Coast Resort Apartamente per Shitje ne Dhermi Grean Coast Resort.

Gjeni shtëpi të reja në shitjeBorsh në Indomio.

Elektronika , 1. .

.

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.

Shtepi dhe toke per shitje prane plazhit ne Borsh.

Shtepia ndodhet ne katin e pare banim dhe te dytin teknik te nje pallati te ri ne ndertim drejt perfundimit.

Gjeni pronën ideale në Borsh!.